W zakresie naszych usług znajduje się serwisowanie sprzętu elektronicznego oraz obsługa informatyczna firm. Dbamy o to, aby nasi klienci, w przypadku uszkodzenia sprzętu, jak najszybciej mogli z powrotem z niego korzystać. Służymy pomocą również w przypadku problemów systemowych lub sieciowych (Instalacja oprogramowania Windows, synchronizacja poczty firmowej, konfiguracja modemu i sieci).

Wsparcie techniczne

Komputery w każdej firmie stanowią narzędzie, bez którego sprawne działanie przedsiębiorstwa nie jest możliwe. W związku z tym jakże oczywistym faktem, oferujemy usługę kompleksowego wsparcia technicznego. Nasz informatyk pomoże rozwiązać takie problemy jak konfiguracja poczty i serwera firmowego, czy instalacja oprogramowania komputerowego oraz wiele innych.

team

Niesprawny komputer?

Przekaż go w ręce naszych specjalistów

konsulting informatyczny

Na podstawie naszej szerokiej wiedzy z zakresu urządzeń elektronicznych, oferujemy usługę doradztwa w doborze odpowiedniego sprzętu dopasowanego do potrzeb Twojej firmy. Rynek IT zmienia się bardzo dynamicznie. Pochodną tego zjawiska są często spore trudności w znalezieniu odpowiedniego komputera, smarfona lub tabletu. Nasze propozycje będą cechowały się najbardziej optymalnym stosunkiem jakości do ceny.

team

Planujesz wymianę urządzeń w firmie ?

Znajdziemy sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb